Розкрито таємницю невідомого літака

4-моторний реактивний літак, що пролетів над Білим домом у день терактів 11 вересня 2001 року, був американським військовим літаком.

Донині невпізнаний 4-моторний реактивний літак білого кольору, що пролетів над Білим домом близько 10-ої години ранку в день терактів 11 вересня 2001 року, був американським військовим літаком, повідомила телекомпанія CNN із посиланням відразу на два урядові джерела, знайомі з обставинами інциденту.

За даними телекомпанії, цей військовий літак, найімовірніше, був суворо засекреченим стратегічним військовим "летючим штабом" - літаком "Boeing E-4B" (Advanced Airborn Command Post), який використовує для управління уряд і який командує американськими військами в разі збройних конфліктів, включно з ядерною війною. У роки "холодної війни" цей літак називали "літаком Судного дня".

Усі подробиці та причини появи цього літака над Білим домом за декілька хвилин після того, як о 08:43 ранку в будівлю Пентагону врізався угнаний терористами пасажирський лайнер, донині залишаються засекреченими, повідомляє CNN.

Теракт 11 вересня
Відсутність офіційного пояснення появи урядового літака над вежами сприяє поширенню різноманітних "теорій змови".
За даними телекомпанії, Пентагон наполягає на тому, що побачений багатьма і навіть знятий на відео великий літак над Білим будинком не був військовим літаком. Взагалі немає жодної згадки про цей літак у 585-сторінковій підсумковій доповіді комісії, що офіційно розслідувала всі обставини терактів 11 вересня.

За шість років після терактів 11 вересня 2001 року ані в міністерства оборони США, ані в секретної служби, ані у федеральної авіаційної комісії немає пояснень появи в небі над резиденцією президента США гігантського літака, повідомляє CNN, нагадуючи, що відсутність офіційної інформації в таких випадках призводить до сплеску різних "теорій змови", прихильники яких вважають, що уряд США щось приховує.

Один із двох співголів комісії з розслідування обставин терактів 11 вересня 2001 року колишній конгресмен Гамільтон повідомив телекомпанії, що під час розслідування хтось із помічників згадав "загадковий літак", але цей інцидент не вважали достатньо важливим, і члени комісії ніколи його не обговорювали.

"Ми, звісно ж, чули теорії змови про те, що наказ про цей напад віддав президент, і що міністерство оборони в цьому брало участь, але ми не побачили абсолютно жодних доказів цього", - заявив Гамільтон.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: