Розмова-пастка: Трамп занепокоєний, що Мюллер може інкримінувати йому введення слідства в оману

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Будь-яка розмова із спецпрокурором може стати "пасткою для впіймання його на наданні неправдивих свідчень".

Президент США Дональд Трамп стурбований, що будь-які заяви під присягою в рамках розслідування втручання РФ у вибори, яким опікується спецпрокурор ФБР Роберту Мюллеру, можуть бути використані для висунення проти нього звинувачення у введенні слідства в оману. 

Про це американський президент заявив в інтерв'ю Reuters.

Трамп знову озвучив занепокоєння свого головного адвоката у справі розслідування російського втручання Руді Джуліані про те, що будь-яка розмова з Мюллером може стати "пасткою для впіймання його на наданні неправдивих свідчень".

Трамп побоюється що слідчі можуть порівняти його заяви зі свідченнями інших, свідків у справі, наприклад, екс-директора ФБР Джеймса Комі і будь-які невідповідності можуть бути використані проти нього.

"Навіть якщо я говорю правду, це робить мене брехуном", - наголосив Трамп.

Фотогалерея "Живий" Дональд Трамп в музеї мадам Тюссо (9 фото)

Проте, незважаючи на свої побоювання, Трамп не прокоментував, чи погодиться він в кінцевому підсумку на спілкування з Мюллером, який, також розслідує, чи була змова між виборчим штабом Трампа і Росії і, чи не перешкоджав американський президент розслідуванню цієї справи.

Трамп також відмовився сказати, чи може він позбавити Мюллера доступу до секретної інформації, як він зробив це щодо екс-директора ЦРУ Джона Бреннана

ВідеоСпецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Це станеться у випадку, якщо він відмовиться давати свідчення. Про це пише The Washington Post. Список із пів сотнею запитань, які стосуються зв'язків Трампа із Москвою вже надіслали адвокатам президента. Спеціальне розслідування російських зв'язків Трампа триває більше року. Слідчі підозрюють, що Москва втрутилася у президентські вибори 2016 року.

Спецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Раніше були оприлюднені майже півсотні питань офісу спецпрокурора Роберта Мюллера до президента США.

Вибір редакції