"Розплескалася синява": у Росії з'ясували особу "десантника", який побив журналіста НТВ

Нападник погрожував журналісту навіть у поліцейській машині.

Чоловік, який вдарив журналіста російського телеканалу НТВ під час прямого ефіру зі святкування Дня ВДВ, називає себе учасником бойових дій.

Про це повідомляє Медуза.

ВідеоПід час святкування Дня десантника у прямому ефірі НТВ побили кореспондента

Нападника звуть Олександр Орлов, йому 32 роки. За його словами, він брав участь у бойових діях, але "не в Росії, а там, де Захарченко" (ватажок бойовиків "ДНР"). Примітно, що нападник був одягнений у футболку з написом "Оплот", а Захарченко є одним з лідерів цієї організації.

На своїй сторінці у "ВКонтакте" Орлов часто репостить публікації православного та патріотичного руху "Сорок сороков". Він також підписаний на групи "Русскиеі онлайн", "Православные монархи", "Нам Сталин — отец" та інші. Підтвердження участі в боях на Донбасі чи служби в лавах ВДВ на його сторінці знайти не вдалося.

Прокуратура Москви порушила кримінальну справу за ст. 116 КК РФ — побої. Рішення про запобіжний захід для Орлова буде прийнято протягом 48 годин після його затримання.

Прес-служба телеканалу НТВ заявила, що стан здоров'я постраждалого журналіста Микити Развозжаєва не викликає побоювань. Однак він звернувся за медичною допомогою, щоб зафіксувати інцидент.

Сам Развозжаєв сказав, що почуває себе нормально, але "у нього трохи паморочиться голова і поболюють вилиці". За його словами, коли він їхав разом зі своїм кривдником у поліцейській машині, Орлов продовжував його ображати, у тому числі погрожувати.

Нагадаємо, в Москві 2 серпня під час прямого включення кореспондента пропагандистського каналу НТВ вдарив кулаком в обличчя чоловік у футболці з написом "Оплот". Журналіст Микита Развозжаєв знімав сюжет про святкування Дня ВДВ. Раптом до нього підійшов чоловік. "Моя країна, с*ка бл*, Україну захопимо, бл*", - сказав він. Після цього кореспондент попросив чоловіка замовкнути. У відповідь той ударив його кулаком в обличчя.

Залиште свій коментар