Розпочата операція по підйому тіл загиблих в аварії Boeing-737 у Лівані

Одночасно рятувальники ведуть підводну фотозйомку місцезнаходження фрагментів ефіопського авіалайнера, що залягають на глибині 45 метрів.

Ліванські аквалангісти починають операцію з підйому тіл загиблих пасажирів Boeing-737, який впав два тижні тому в Середземне море. Як повідомила телестанція Al-Manar, тіло одного з них вже піднято з морського дна.

Одночасно рятувальники ведуть підводну фотозйомку місцезнаходження фрагментів ефіопського авіалайнера, що залягають на глибині 45 метрів біля узбережжя в районі населеного пункту Рас-Наама (12 км від Бейрута).

Сьогодні вранці були виявлені так звані "чорні ящики" - бортові записуючі пристрої. Вони доставлені на базу ВМС Лівану в Бейруті. Спільна лівано-ефіопська комісія досліджує самописці, щоб відповісти на питання, що стало причиною аварії Boeing.

Як передало інформаційне агентство "Нахарнет", в ході пошукової операції вдалося виявити кабіну літака, яка знаходиться на відстані 400 м від фюзеляжу.

Ефіопський авіалайнер з 90 пасажирами і членами екіпажа на борту зазнав катастрофи 25 січня. Він зник з екранів радарів через 4 хвилин після зльоту. Більшість пасажирів були ліванцями, які працюють у країнах Африки.

Читайте також:

На місці катастрофи ефіопського лайнера знайдено 60 загиблих

Пілот Boeing-737, який розбився, не виконав наказу диспетчерів

Рятувальники виявили на дні Середземного моря корпус Boeing-737, що розбився

Виявлені тіла 34 загиблих в катастрофі Boeing 737 у Лівані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: