Розпочато підготовку до встановлення ПРО в Європі

Пентагон підписав з корпорацією Boeing контракт вартістю 80 млн. дол. на початок планування системи ПРО в Польщі й Чехії.

Спорудження системи ПРО (Фото: www.boeing.com)
Компанія Boeing почне планувати та готувати роботи з установлення американських систем ПРО в Європі. (Фото: www.boeing.com)
Пентагон підписав з корпорацією Boeing контракт вартістю 80 мільйонів доларів на початок планування й ведення підготовчих робіт з будівництва об'єктів системи ПРО в Польщі й Чехії, повідомляє чеська інформаційна агенція ЧТК з посиланням на прес-секретаря американської Агенції з ПРО Ричарда Ленера (Richard Lehner). 

Протиракетна оборона (Фото: www.boeing.com)
Boeing виробить десять ракет-перехоплювачів. (Фото: www.boeing.com)
За інформацією представника агенції, Boeing узяв на себе зобов'язання виробити десять ракет-перехоплювачів і доправити їх для встановлення в шахтах на базі ПРО США в Польщі. Крім того, корпорація займеться доставкою радара ПРО з Маршаллових островів до Чехії. 

За словами Ленера, передбачено, що ПРО США в Європі матиме ще один мобільний радар, який у разі необхідності можна буде швидко передислокувати.

Тестування системи протиракетної оборони (Фото: www.boeing.com)
Роботи з виконання контракту з Пентагоном проходитимуть у штаті Алабама й на об'єктах ПРО в Польщі та Чехії. (Фото: www.boeing.com)
Пентагон планує встановити першу протиракету на базі ПРО США в Польщі наприкінці 2011 року або на початку 2012 року, а десяту - 2013 року. Весь проект створення ПРО США в Європі, включно з радарами, коштуватиме американцям 3,5 мільярди доларів.

ЧТК повідомляє, що корпорація Boeing проводитиме роботи з виконання контракту з Пентагоном у американському штаті Алабама й на об'єктах ПРО в Польщі та Чехії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: