Розпочато судові слухання щодо іранських опозиціонерів

На лаві підсудних опинилися близько 100 чоловік, які підтримали на виборах опозиційних кандидатів, а також прихильники колишнього президента.

У суботу, 1 серпня, в революційному суді Тегерана відкрився процес над прихильниками опозиції, яких звинувачують в організації масових акцій протесту після президентських виборів в Ірані.

На лаві підсудних опинилися близько 100 чоловік, які підтримали на виборах опозиційних кандидатів Мир-Хосейна Мусаві і Мехді Каррубі, а також прихильники колишнього президента країни Мохаммада Хатамі. Серед інших це активіст Організації моджахедів ісламської республіки Бехзад Набаві (Behzad Nabavi), Мохаммад Атріанфар (Mohammad Atrianfar), член Асамблеї військових духівників Мохаммад Алі Абтахі (Mohammad Ali Abtahi) та Абдулла Рамезанзадех (Abdollah Ramezanzadeh), що був у 1997-2005 роки прес - секретарем Хатамі.

Президентські вибори відбулися в Ірані 12 червня. За офіційними даними, перемогу на них здобув Махмуд Ахмадінежад, який набрав 62,63 відсотка голосів виборців. Незабаром після оголошення результатів опозиція, звинуватив владу у фальсифікації, почала в Тегерані масові акції протесту, які були розігнана поліцією. За даними опозиції, в зіткненнях загинули 150 чоловік, офіційні влади підтверджують тільки 20 смертей.

Читайте також:

В Ірані публічно стратили 6 опозиціонерів

Іранську опозицію залучили до перерахунку голосів виборців

Ахмадінежада інавгурують у президенти Ірану через місяць

Духовний лідер Ірану попросив іранців заспокоїтися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: