Розривалися під шкірою: постраждалі від неякісних грудних імплантатів жінки отримають грошову компенсацію

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Розривалися під шкірою: постраждалі від неякісних грудних імплантатів жінки отримають грошову компенсацію

Freepik

Французька компанія використовувала технічний силікон у виробництві імплантатів. Це викликало аутоімунні та онкологічні захворювання у пацієнтів пластичних хірургів.

Понад 2,5 тис. жінок, яким встановили неякісні грудні імплантати французької компанії Poly Implant Prothese (PIP) у період від 2001 року по 2010 рік, отримають грошову компенсацію. Таке рішення виніс Французький апеляційний суд.

Як пише Reuters, усього більше 300 тис. жінок отримали імплантати, які були виготовлені компанією Poly Implant Prothese і заповнені дешевим силіконом промислової якості, що не дозволений для використання людьми.

Справа була порушена жінками, які заявили, що у них були тривалі проблеми зі здоров'ям після установки імплантатів PIP. Сотні з них повинні отримати компенсацію, постановив суд, хоча він відхилив клопотання про відшкодування збитку ще кільком сотням. Крім цього, суд залишив в силі раніше винесене рішення щодо недбалості в роботі німецької компанії TÜV Rheinland, яка сертифікувала неякісні грудні імплантати.

Перші скарги на низьку якість продукції PIP почали надходити у Великій Британії в 2005 році. З'ясувалося, що після операції імплантати розриваються під шкірою. Компанія PIP незаконно використовувала замість медичного промисловий силікон, вартість якого в 10 разів менше. До того ж в складі була паливна добавка, яка не проходила клінічних випробувань.

У Всесвітній асоціації жертв імплантатів PIP (PIP Implant World Victims Association) уточнили, що кожній постраждалій жінці необхідна грошова компенсація в розмірі від 20 тис. до 70 тис. євро.

Нагадаємо, як жінки психологічно сприймають вживлення імплантів. Чого прагнуть жінки та як зважуються на крок.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Наступна публікація