Розробник Epic Games пішов війною проти Apple: той видалив зі свого магазину гру Fortnite 

Epic Games готує судовий позов.

Популярну гру Fortnite видалили з App Store та Google Play. Усе через незгоду компанії Epic Games з правилами магазинів Google та Apple.

Про це пише CNN.

Майже кожен розробник, який випускає гру в Google Play або App Store, віддає частину доходів власникам платформ. Google і Apple стягують 30% комісію з кожної транзакції в мобільній відеогрі. Epic Games вирішив піти проти правил і, фактично, оголосив компаніям війну.

У мобільній версії Fortnite з'явилася нова форма оплати - прямий платіж Epic. Завдяки ньому гравці могли купувати внутрішньоігрову віртуальну валюту зі знижкою 20%. Платежі робилися в обхід посередника Apple або Google, тобто 100% доходів йшло Epic Games. Apple дозволяє платежі без 30% комісії лише коли йдеться про матеріальні товари. У Epic Games в цій війні є й союзники - Spotify та Microsoft. 

Epic Game позивається проти Apple і вимагає припинити монополістську практику. Також розробники Fortnite запустили проти Apple кампанію #FreeFortnite. Закликають гравців вимагати відшкодування, якщо ті втратять доступ до гри. У межах цього компанія створила відеоролик, який пародіює знамениту рекламу Apple з алюзією на антиутопію Джорджа Орвела "1984". 

Раніше Єврокомісія розпочала антимонопольне розслідування проти компанії Apple через можливі порушення норм Євросоюзу у App Store та Apple Pay. Розробники скаржаться, що компанія використовує App Store для придушення конкуренції та просування власних сервісів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин