Розсекречено таємний бункер Кім Чен Іра з підземним аеродромом

Лідер Північної Кореї збудував собі схованку всередині священої гори Пектусан. Звідти він готовий вести партизанську війну у разі нападу США.

Експерти Гонконгського військового агентства повідомили про наявність на півночі КНДР секретного бункері з підземним аеродромом. З таємного командного пункту Кім Чен Ір має намір управляти лояльними йому військами, якщо Північну Корею окупують або повстануть народні маси.

Просторий бункер виритий всередині священної як для корейців, так і для китайців гори Пектусан. Він настільки широкий, що здатен вміщувати вертольоти і реактивні літаки, які зможуть злітати з розташованого поруч аеродрому.

"Весь цей район має історичну цінність для всього режиму, адже ще батько Кім Чен Іра, Кім Ір Сен, вів звідти партизанську війну проти японців в першій половині минулого століття", - пояснив автор доповіді з гонконгського агентства військової інформації KANWA Андрій Чанг.

"Ми вважаємо, що це останнє місце, куди відступатиме чинний режим, і проводитиме кампанію на кшталт афганської", - зазначив Чанг.

Експерт наголосив, що в гіршому разі від гори Пектусан на вертольоті рукою подати до Китаю, який погодиться надати притулок Кім Чен Іру і його соратникам.

За словами Чанга, будівництво бункера йшло багато років. Об'єкт зводився на випадок атаки США, Південної Кореї, а також на випадок змови в армії КНДР або народного повстання.

У документах центру KANWA об'єкт "гостьовий будиночок" з'явився після аналізу 13 схожих місць на території КНДР. За даними супутникових зображень і свідчень, отриманих від високопоставлених перебіжчиків, зокрема Кендзі Фуджімото, особистого кухаря Кім Чен Іра, бункером є недоступний редут на висоті 2700 м над рівнем моря.

Зауважимо, що на Пектусані також розташований вулкан, який неодноразово проявляв свою активність. Останній викид каменів і газів стався в 1904 році. Зараз гора Пектусан вважається природним заповідником і розділена китайсько-північнокорейським кордоном приблизно порівну.

Читайте також:

У КНДР посмертно нагородили моряків, що врятували портрети вождів ціною власного життя

Кім Чен Ір призначив свого молодшого сина головою таємної поліції

КНДР пригрозила стерти США з карти світу

Влада Китаю запобігла вбивству старшого сина Кім Чен Іра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: