Розшифровка самописців літака Качинського повністю завершена

Розшифровані наземні засоби об'єктивного контролю, в тому числі переговори диспетчерів. Також було встановлено, що в кабіні літака знаходилися особи, які не є членами екіпажу.

Міждержавний авіаційний комітет (МАК) завершив розшифровку бортових самописців польського урядового літака Ту-154, що розбився під Смоленськом.

Про це повідомила 19 травня голова комітету Тетяна Анодіна. За її словами, один з бортових самописців, що є повним аналогом аварійного, розшифрований в Польщі. Крім того, розшифровані наземні засоби об'єктивного контролю, в тому числі переговори диспетчерів.

"Оригінали записів самописців знаходяться в маці, в сейфі, опечатаному обома сторонами, всі матеріали спільно документуються", - підкреслила Анодіна.

У МАК також виключили теракт, вибух або пожежу як одну з причин авіакатастрофи. Також було встановлено, що в кабіні літака знаходилися особи, які не є членами екіпажу. Голос одного з них вже ідентифіковано, другий або інші підлягають додаткової ідентифікації польською стороною. "Це важливо для розслідування", - додала Анодіна.

Раніше польські ЗМІ з посиланням на джерело в МВС країни повідомляли, що голос сторонньої людини, який проник в кабіну екіпажу польського Ту-154, міг належати директору служби дипломатичного протоколу МЗС Польщі Маріушу Казані.

Нагадаємо, польський урядовий літак ТУ-154 розбився під Смоленськом 10 квітня. На борту літака був президент Польщі Лех Качиньський. Польський лідер разом з офіційною делегацією летів в Катинь для участі в меморіальних заходах. На борту знаходилися 96 людей: 88 пасажирів і вісім членів екіпажу. У результаті авіакатастрофи не вижив ніхто.

Читайте також:

Офіційно: на літаку Качинського не було теракту чи пожежі

Причини катастрофи літака Качинського стануть відомі до червня

Польські ЗМІ дізналися, кому належав голос на стрічці самописця літака Качинського

МЗС Польщі про катастрофу літака Качинського: "Теорія змови - це несерйозно"

ВідеоМісце катастрофи літака президента Польщі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: