Розсилки пакунків із бомбами у США: ще дві посилки йшли на адресу однієї з депутаток

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона теж виявилась представником Демократичної партії.

Федеральне бюро розслідувань заявило про наявність ще двох підозрілих пакунків із можливою вибухівкою, які були адресовані члену Палати представників від Демократичної партії Максін Уотерс.

Про це повідомляє ФБР на своїй сторінці у Twitter.

"На додаток до п'яти пакунків, про які йшлося у нашому попередньому повідомленні, ми вже підтвердили ще два додаткових пакунки, які адресовані депутатці Максін Уотерс та мають однаковий зовнішній вигляд", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 24 жовтня в США низці політичних діячів надійшли посилки з вибуховими пристроями. Зараз достеменно відомо про п'ять вибухонебезпечних посилок. По одній посилці прийшли на адресу резиденцій Білла і Гілларі Клінтон та Барака і Мішель Обами. Також пакет з невідомим порошком був виявлений в нью-йоркський офіс телеканалу CNN, який довелося евакуювати. За день до того, пакет з вибухівкою відправили і до маєтку фінансиста Джорджа Сороса.

 

ВідеоНе менше десяти листів з саморобними пристроями розіслані найвідомішим людям Америки

Серед адресатів - Обама, Клінтони, екс віце-президент Джо Байден, колишній очільник ЦРУ та телеканал CNN. Всіх адресатів об`єднує одне: нелюбов до президента. Сам Трамп, виступаючи перед виборцями, звинуватив журналістів у розпаленні ворожнечі, хоча саме він неодноразово називав CNN ворогами. 

Не менше десяти листів з саморобними пристроями розіслані найвідомішим людям Америки

Залиште свій коментар

Вибір редакції