Розслідування Бі-Бі-Сі: допомога голодуючим Ефіопії йшла на закупівлю зброї

Майже 100 мільйонів доларів були зібрані на користь антиурядових угруповань.

Сенсаційні результати розслідування, проведеного журналістами Бі-бі-сі. До їх рук потрапила секретна доповідь ЦРУ, згідно з якою, мільйони доларів, призначених на допомогу жертвам голоду в Ефіопії у вісімдесяті роки, потрапили до рук бойовиків. Ці гроші були витрачені на закупівлю зброї.

Нагадаю, що серед заходів зі збору коштів були знамениті концерти "Допомога в прямому ефірі" c участю зірок американської естради, включаючи Майкла Джексона. Тепер з'ясовується, що майже 100 мільйонів доларів були зібрані на користь антиурядових угруповань. Вони маскувалися під мирних комерсантів, отримували гроші від благодійності та прокручували їх.

При цьому представники антиурядових угруповань майстерно маскувалися: вони, в буквальному сенсі, переодягалися в спеціальні одяг і навіть демонстрували мішки із зерном. Насправді зерно в мішки було насипано лише тонким шаром, щоб прикрити звичайний пісок.

Отримані в цих аферах кошти використовувалися для фінансування спроб державного перевороту. А на початку дев'яностих ці спроби призвели до повалення законного уряду країни.

Читайте також:

Україна подарувала голодуючим з Ефіопії тисячу тонн пшениці

Уряд Греції скоротив дефіцит бюджету майже на п'ять мільярдів євро

ЄС вирішив скоротити допомогу Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: