Розслідування Мюллера: звіт на 400 сторінках оприлюднять вже у квітні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Результати розслідування спецпрокурора будуть представлені Конгресу США на початку травня.

Відредагований звіт щодо розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера на 400 сторінках опублікують щонайпізніше до середини квітня, обіцяють у міністерстві юстиції США.

Міністр юстиції Сполучених Штатів Америки Вільям Барр написав про це у листі до керівництва юридичних комітетів Конгресу США, пише у суботу, 30 березня, DW.

За словами американського урядовця, текст розслідування на 400 сторінках з'явиться не пізніше середини квітня, "або й раніше". "Незабаром кожен зможе прочитати його", - запевнив Барр.

Щодо змісту розслідування, то деякі місця тексту потрібно редагувати, перш ніж публікувати, наголосив очільник американського Мін'юсту. Йдеться серед іншого про таємну інформацію, а також про джерела зі спецслужб та ті дані, котрі не можна публікувати згідно з законодавством. Він також розповів, що 1 й 2 травня цього року він воліє з'явитися до Конгресу, щоб виступити перед юридичними комітетами обох палат Конгресу США щодо результатів розслідування Роберта Мюллера.

Нагадаємо, спеціальний прокурор Роберт Мюллер не знайшов змови президента США Дональда Трампа із Росією під час передвиборчої кампанії 2016 року. У листі до Конгресу від прокурора Вільяма Барра, в якому написано звіт розслідування Мюллера, зазначається, що прокурори "не звільняють" Трампа від можливого перешкоджання правосуддю та викладають відповідні докази з обох боків. Однак до конкретного висновку комісія Мюллера дійти не змогла.

Спеціальний прокурор Роберт Мюллер розслідував ймовірну змову між Росією і президентською кампанією Трампа. Сам Трамп заперечує, що він або його оточення працювали з Росією, аби підвищити його рейтинги на президентських виборах 2016 року у США, і називає розслідування Мюллера "полюванням на відьом". Наразі у межах розслідування Мюллера було пред'явлено звинувачення понад двом десяткам росіян, а також декільком людям, пов'язаним з Трампом - зокрема його колишньому раднику з нацбезпеки Майклу Флінну і екс-голові його виборчої кампанії Полу Манафорту.

ВідеоСпецпрокурор США Мюллер закінчив розслідування ймовірного втручання Кремля у вибори президента

Впродовж двох років команда Мюллера намагалася з’ясувати, чи існувала змова штабу Трампа з росіянами, щоб підірвати позиції суперниці Гілларі Клінтон. Результати своєї роботи Мюллер напередодні передав генпрокурору  Вільяму Барру.  

Спецпрокурор США Мюллер закінчив розслідування ймовірного втручання Кремля у вибори президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції