Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розслідування про втручання РФ у вибори в США перевірить питання про надання Україні летальної зброї

Учасники розслідування опитали колишніх помічників та радників американського президента Дональда Трампа.

Розслідування в Конгресі США вивчає, чи була причетна президентська кампанія нинішнього американського лідера Дональда Трампа до вилучення з політичної платформи Республіканської партії пункту про надання Україні летальної зброї.

Про це пише Politico із посиланням на джерела, які близькі до розслідування.

Йдеться про зміну політичної платформи на більш сприятливу для Росії.

Учасники розслідування в Конгресі уже опитали колишніх помічників та радників Дональда Трампа "про зусилля кампанії, щодо скасування запропонованої термінології в політичній платформі республіканців 2016 року із закликом про надання зброї Україні».

Нагадаємо, що раніше під час конференції республіканців до політичної платформи партії були внесені зміни, які зараз трактуються на користь російських інтересів. Хоча більшість республіканців в Конгресі виступають за надання зброї Україні.

У США і надалі тривають ряд розслідувань щодо втручання РФ у президентські вибори в Сполучених Штатах. Спецпрокурор Мюллер уже висунув офіційні звинувачення трьом високопоставленим помічникам Трампа під час президентських виборів.

Департамент внутрішньої безпеки США повідомляв, що 21 штат Сполучених Штатів Америки зазнав атак з боку російських хакерів під час виборів президента 2016 року. У відомстві не назвали штати, які зазнали атак хакерів, але одним із них був Вісконсін – один з ключових штатів на виборах.

Комітет з етики Мін'юсту США схвалив спецпрокурора Роберта Мюллера для розслідування справи про втручання РФ в американські вибори. Уже екс-радник президента США з національної безпеки Майкл Флінн і адвокат Дональда Трампа Майкл Коен отримали повістки від Комітету з розвідки палати представників США у справі про розслідування втручання РФ у вибори.

Засновник Facebook Марк Цукерберг також заявив про втручання РФ у вибори в США і передав конгресу дані про рекламу, яку замовляла РФ.

На початку грудня 2016 року в ЦРУ заявили, що Росія навмисно здійснювала кібератаки під час виборчої гонки, аби допомогти Дональду Трампу виграти вибори, а не для того, щоб підірвати довіру до виборчого процесу країни. У розвідці встановили особистості тих, хто був тісно пов'язаний з російським урядом та зливав WikiLeaks тисячі повідомлень демократів, включаючи пошту голови передвиборної кампанії Гілларі Клінтон.

Трамп заперечує будь-яку змову його кампанії з росіянами та вплив РФ на результати президентських виборів в США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції