Розслідування в Європі: акції проти Саакашвілі фінансувала грузинська мафія

Австрійська поліція оприлюднила дані про злочинне угрупування, яке займалося пограбуваннями та шантажем у Західній Європі. Виручені кошти, за інформацією правоохоронців, йшли на антипрезидентські акції в Грузії.

Поліція Австрії розслідує причетність грузинської мафії до фінансування акцій протесту проти президента Грузії Михайла Саакашвілі, які пройшли минулого року.

За даними австрійських правоохоронців, злочинне угруповання, членами якого були етнічні грузини, в 2009 році займалася пограбуваннями, шантажем і відмиванням грошей у країнах Західної Європи, а виручені кошти переводило до Грузії. За цей рахунок в країні організовувалися антипрезидентські акції.

Відповідну інформацію поліцейські отримали в результаті розслідування причетності неназваного грузинського бізнесмена, який живе в Австрії, до фінансування масштабних акцій протесту у Тбілісі в 2009 році. Доповідь поліції заснована головним чином на даних телефонного прослуховування.

Як повідомили представники федеральної поліції Австрії, починаючи з березня в країні було затримано 48 підозрюваних у зв'язках з грузинським злочинним угрупуванням.

Лідери ОЗУ перебувають в Греції, їхні "представники" також є в Іспанії, Австрії та Німеччини.

Нагадаємо, у квітні 2009 року в Тбілісі опозиція кілька днів проводила демонстрації, метою яких була відставка президента країни Михайла Саакашвілі.

В тексті документа, представленого поліцейськими, не вказано, чи маються на увазі саме ці протести. Але там йдеться, що метою угрупування було відсторонення уряду Саакашвілі. Бандити також намагалися "використовувати корупцію і залякування з метою впливу на грузинську економіку і політику, з тим щоб захистити себе від загрози кримінального переслідування" в Грузії.

Читайте також:

Грузинські "злодії в законі" керували мафією по всій Європі

Саакашвілі: опозиція нанесла збитків більше, ніж бомбардування росіян

Новим "хрещеним батьком" російської мафії став Дід Хасан

Опозиція закидала резиденцію Саакашвілі морквою і капустою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: