Розслідування вбивства Влада Лістьєва доручили новому слідчому

Гучну справу про вбивство журналіста Влада Лістьєва передали новому слідчому. Не виключено, що він відновить розслідування.

Розслідування кримінальної справи про вбивство відомого журналіста Владислава Лістьєва доручено новому слідчому - Лемі Тамаєву.

Саме розслідування на даний момент припинено, але в компетенції слідчого його відновити.

Як повідомило джерело в Слідчому комітеті при прокуратурі РФ, за рішенням керівництва цього відомства розслідування справи про вбивство Лістьєва тепер доручено Лемі Тамаєву.

Цей слідчий раніше очолював штаб з розслідування справи про фінансової піраміди "Соціальна ініціатива", зараз очолює штаб з розслідування аварії на Саяно-Шушенській ГЕС. За словами джерела, Лема Тамаєв є братом колишнього слідчого Генпрокуратури Руслана Тамаева, який свого часу розслідував горезвісне справу проти керівництва фірми "Мабетекс".

"На даний момент розслідування призупинено, новий слідчий може його відновити, але перспективи даної справи виглядають туманними - багато фігурантів уже мертві", - повідомив співрозмовник. Варто відзначити, що в розслідуванні брав участь і Інтерпол, відповідно до матеріалів якого, до вбивства можуть бути причетні "авторитети" на прізвиська Скрил і Квакін.

Відомий журналіст, генеральний директор "Громадського російського телебачення" (сьогодні - "Перший канал") Владислав Лістьєв був застрелений 1 березня 1995 в під'їзді будинку на Новокузнецькій вулиці, де він мешкав з дружиною Альбіною. Коли журналіст піднімався сходами, двоє злочинців відкрили вогонь з пістолета і пістолета-кулемета. Від поранення в голову Владислав Лістьєв загинув на місці.

Читайте також:

У вбивстві Брагинського запідозрили Лазаренка

Клінтон розкритикувала Росію за нерозкриті вбивства журналістів

Названі імена нових фігурантів справи Політковської

Президента Чечні звинуватили у вбивстві правозахисниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: