Розстібнув пасок та вистрибнув з літака: як двоє пасажирів дивом пережили катастрофу в Пакистані

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зараз відомо про 97 загиблих, але рятувальники припускають, число жертв може зрости, бо літак упав на житлові будинки.

У Пакистані двоє пасажирів дивом вціліли під час авіакатастрофи, що забрала життя 97 людей. Один з тих, хто вижив – Зафар Масуд відомий у Пакистані банкір, відбувся лише переломами. Другий, Мухаммад Зубаїр, вибирався з охопленого полум’ям салону.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мухаммад Зубаїр отримав опіки третини тіла і забої, але лікарі кажуть – він одужає. Найстрашніше, - розповідає Мухаммад, - згадувати момент, коли літак почав падати і усі пасажири, навіть діти стали молитись за порятунок, а за кілька митей страшний удар і салон загорівся.

"Моє місце було 8Ф, коли почалась пожежа, я зміг розстебнути пасок безпеки і поповз до аварійного виходу, відкрив його і стрибнув вниз, висота була метри три. Потім, що пам’ятаю приїхала машина швидкої допомоги і мене забрали у лікарню", - розповідає він.

Відео Авіатроща в Пакистані: як себе почувають пасажири, які дивом врятувалися з літака

У Пакистані двоє пасажирів дивом вціліли під час авіакатастрофи, яка забрала життя 97 людей. Один з тих, хто вижив, - відомий у Пакистані банкір. У нього кілька переломів, але загрози життю немає. У другого чоловіка - опіки третини тіла.  

Авіатроща в Пакистані: як себе почувають пасажири, які дивом врятувалися з літака

Зафар Масуд, очільник одного з пакистанських банків, – другий вцілілий в авіатрощі. Він дивом відбувся кількома переломами, його життю ніщо не загрожує.

Загалом на борту було 99 людей. Зараз відомо про 97 загиблих, але рятувальники припускають, число жертв може зрости, бо літак упав на житлові будинки, мінімум 5 будівель зруйновано і під завалами могли опинитись люди. Рятувальна операція триває досі. 

Більшість загиблих не можливо опізнати – тіла дуже обгоріли, то ж ідентифікувати будуть за ДНК. Люди біля моргу оплакують своїх рідних.

Аварія сталась за лічені хвилини до посадки. Жахливі кадри трагедії потрапили на камеру спостереження. Очевидці розповідають, перед падінням літак зробив кілька кіл у небі. Пілоти встигли подати сигнал лиха і повідомили, що в них відмовив двигун. 

Представник авіакомпанії запевняє, що літак лише у березні пройшов повну перевірку. Усі подальші перевірки шасі та двигунів відбувались за стандартною процедурою і не виявили жодних недоліків. Що стало причиною аварії невідомо. Це встановить розслідування, бортові самописці уже знайшли і відправили на розшифровку.

Приблизно по шість тисяч доларів пакистанський уряд обіцяє виплатити родинам загиблих, а також компенсувати збитки людям, на чиї будинки упав лайнер.

Автор: Катерина Трифоненко

Залиште свій коментар

Вибір редакції