Розстріл американських солдат на базі ВМС Пенсакола влаштував курсант із Саудівської Аравії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мотиви нападника незрозумілі.

Убивцею трьох американських військовослужбовців у штаті Флорида виявився громадянин Саудівської Аравії. Як повідомляє Радіо Свобода, це був курсант-іноземець, який проходив навчально-тренувальні заняття.

Він почав стрілянину по людях на базі військово-морських сил США Пенсакола та був ліквідований зустрічним вогнем. Чоловік устиг застрелити трьох американських солдатів, а сам став четвертою жертвою інциденту. Крім цього, поранено ще близько десяти осіб. Імена жертв трагедії військове командування обіцяє назвати після офіційного сповіщення їхніх рідних про те, що сталося.

Шериф місцевої поліції вже повідомив, що зброєю нападника був пістолет, а трагедія сталася в навчальному приміщенні. Губернатор Флориди Рон ДеСантіс висловив думку про те, що влада Саудівської Аравії "має полегшити становище потерпілих". Про мотиви стрілка інформації наразі немає.

Як повідомлялося, на військово-морській базі озброєний чоловік стріляв по всіх, кого бачив. На Пенсаколі працюють понад 16 000 військових та 7,400 цивільного персоналу. Це одна з найвідоміших військово-морських баз ВМС США, вона простягається узбережжям на південний захід від центру Пенсакола і грає ключову роль в економіці навколишнього району.

Відео На Перл-Гарборі моряк вистрелив у трьох чоловіків, а потім застрелився сам

Вогонь відкрив американський моряк, який проходив службу на підводному човні USS Columbia. Судно саме проходило технічне обслуговування на верфі Перл-Гарбора, коли один з матросів несподівано розпочав стрілянину. Вистрелив у трьох чоловіків, а потім застрелився сам.  

На Перл-Гарборі моряк вистрелив у трьох чоловіків, а потім застрелився сам

Залиште свій коментар

Вибір редакції