Розстріл сім’ї мормонів в Мексиці: поліція затримала підозрюваного – в його машині було двоє заручників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінки та діти стали жертвами стрілянини, яку здійснив мексиканський наркокартель.

Мексиканські правоохоронці заявили, що арештували підозрюваного у зв’язку з вбивством дев’яти людей – трьох жінок та шести дітей.

Про це повідомляє AP.

Так, Агентство з кримінальних розслідувань штату Сонора заявило, що підозрюваного схопили в місті Агуа-Прієта, просто на кордоні з американським штатом Арізона. В його автомобілі було двоє зв’язаних заручників.

Стать підозрюваного не назвали. При ньому також виявили чотири штурмові гвинтівки і боєприпаси. Також у нього були різні транспортні засоби, зокрема куленепробивний позашляховик.

Нагадаємо, жінки та діти стали жертвами стрілянини, яку здійснив мексиканський наркокартель. Усі загиблі належали до релігійної групи мормонів і мали подвійне мексикансько-американське громадянство. Жінки з дітьми виїхали на прогулянку на трьох великих авто. Вочевидь, члени наркокартелю вирішили, що це машини банди-конкурента, й обстріляли їх. Авто загорілися, кілька пасажирів, припускають, згоріли живцем.

Відео Жінки та діти стали жертвами стрілянини, яку здійснив мексиканський наркокартель

Усі загиблі належали до релігійної групи мормонів і мали подвійне мексикансько-американське громадянство. Жінки з дітьми виїхали на прогулянку на трьох великих авто. Вочевидь, члени наркокартелю вирішили, що це машини банди-конкурента, й обстріляли їх. Авто загорілися, кілька пасажирів, припускають, згоріли живцем.  

Жінки та діти стали жертвами стрілянини, яку здійснив мексиканський наркокартель

Залиште свій коментар

Вибір редакції