Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розумне дзеркало та розпізнавач настрою собаки: у США презентують побутову техніку майбутнього

На виставці демонструють новинки, які увірвуться у наше життя найближчим часом.

В американському Лос-Анджелесі відкрилася виставка побутової електроніки майбутнього, йдеться у ТСН.19:30.

Найновіші винаходи, які вже можна придбати, проекти, що лише розробляють, презентації великих компаній та маленьких стартапів - усе це на території розміром із півсотні футбольних полів.

Маленькі й приємні на дотик роботи незабаром з'являться в японських крамницях. Вони вміють розпізнавати обличчя, вважають власника другом та можуть замінити хатнього улюбленця людям, які не можуть собі дозволити кота чи собаку. Але мають три тисячі доларів США.

Розумне дзеркало здатне оцінити стан вашої шкіри і порадити, як правильно за нею доглядати. Пристрій, що допомагає в реабілітації людям, які перенесли інсульт. Маска, яка очищує забруднене міське повітря просто у вас під носом. Пристрій, що здатен вловити емоції вашого собаки та повідомити - він у доброму гуморі, почувається розслабленим чи переляканим і злим. Надсучасні телевізори та смартфони.

Відео Технології майбутнього: у Лос-Анджелесі відкрилася виставка побутової електроніки

Що їстимуть, на чому їздитимуть та якими ґаджетами користуватимуться вже незабаром в усьому світі? Побачити дещо можна вже сьогодні  в американському Лос-Анджелесі. Там відкрилася виставка побутової електроніки.    

Технології майбутнього: у Лос-Анджелесі відкрилася виставка побутової електроніки

А ще цілі системи, що можуть керувати налаштуваннями вашого будинку - одразу від трьох великих компаній. Google, Amazon та вперше за 28 років на виставці Apple покажуть, що ж можуть запропонувати клієнтам для безпеки та комфорту їхніх осель.

Автомобілі, що вміють літати, якими керує автопілот. Машини, що не завдають шкоди довкіллю, бо зроблені з безпечних матеріалів і їздять на електроенергії. Та навіть велосипед, що вміє їздити по воді.

"Ви можете стартувати з пляжу, понтона чи задньої частини човна. Це найлегший спосіб навчитися. А потім уся справа в тім, щоби вчитися маневрувати", - розповідають про винахід розробники.

І їжа майбутнього - м'ясо, створене з рослин. Яловичі котлети від цієї компанії вже три роки можна знайти в різних країнах світу. Тепер тут презентують одразу дві новинки - ковбасу та свинину, що смакує, як справжня. Кажуть, і для людського здоров'я такі продукти корисніші, і шкідливий вплив тваринництва на екологію здатні стримати.

Ознайомлюватися з технологіями майбутнього глядачі зможуть до цієї п'ятниці, коли виставка закриється. За прогнозами організаторів, відвідають захід 170 тисяч людей.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

Скільки коштує рослинне м’ясо та чи справді не відрізняється від оригіналу, дивіться у сюжеті:

Відео В Україні з'явилася гастрономічна новинка – рослинне м'ясо

Виробники впевнені, що таке засмакують навіть ті, хто без м'яса життя не уявляє. Скільки коштує така дивина і чи справді схожа на оригінал? ТСН влаштувала дегустацію для справжнього м'ясоїда.  

В Україні з'явилася гастрономічна новинка – рослинне м'ясо

Залиште свій коментар

Вибір редакції