Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Лабораторія Касперського" зливала секрети Агенції з нацбезпеки США - розвідка Ізраїлю

Лабораторія Касперського усі звинувачення відкидає.

Влада США дізналася про те, що російські хакери злили секретні дані АНБ (Агенції з національної безпеки) за допомогою віруса Касперського, повідомляють сьогодні провідні зіхідні ЗМІ.

За їхніми словами, з`ясувати це вдалося спецслужбам Ізраїлю 2015 року. Коли під час зламу комп`ютерної мережі "Лабораторії Касперського" було знайдено "хакерське програмне забезпечення", джерелом якого могла бути лише АНБ. Після повідомлення про це агенція розпочала власне розслідування.

Припущення про те, що хакери, яких підтримує російська влада, 2015 року отримали доступ до секретних даних АНБ, повідомляли ще тиждень тому. Наче кібершахраям вдалося зламати домашній комп`ютер одного з підрядників АНБ саме за допомогою антивіруса "Касперського".

Сам Євген Касперський у Facebook зазначив, що його компанія ніколи не допомагала жодному уряду у спробах кібершпіонажу. Керівництво "Лабораторії Касперського" також відкидає всі звинувачення.

Нагадаємо, що у липні влада США заборонила державним установам закупівлю програмного забезпечення "Лабораторії Касперського" після статті Bloomberg, у якій йшлося про секретний проект "Касперського" та ФСБ та про співробітництво компанії з російськими спецслужбами.

Також днями американська компанія Yahoo, яка спеціалізується на проектах і послугах в інтернеті, повідомила про нові факти, що з`явилися під час розслідування хакерської атаки 2013 року. Тепер вважається, що під час атаки постраждав не один мільярд користувачів, як повідомлялося раніше, а взагалі всі користувачі компанії, що існували на той час.

ВідеоРосійські хакери два роки читали електронну пошту Міністерства оборони Данії

Залиште свій коментар

Вибір редакції