Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розвідка США визнала випробування водневої бомби КНДР провальним – ЗМІ

Раніше офіційні особи в Америці уникали підтверджень наявності такої зброї в диктаторській країні.

Північна Корея, ймовірно, провела випробування водневої бомби 6 січня 2016 року. Про це повідомляє CNN з посиланням на співробітника адміністрації США.

За даними анонімного джерела телеканалу, знайомого з дослідженням, випробування пристрою, схожого за своїми компонентами на водневу бомбу, було проведено. Але воно не було успішним.

Така думка була висловлена після ретельного аналізу останніх даних розвідки про випробування. Тим не менш, джерело зазначило, що поки це не є фінальним висновком.

Як уже повідомлялося, геологічна служба США зареєструвала 6 січня на території КНДР землетрус магнітудою 5,1 бала, а метеорологічне агентство Південної Кореї уточнило, що його епіцентр збігається з розташуванням полігону, на яких Пхеньян раніше проводив випробування ядерних вибухових пристроїв.

10 січня лідер КНДР Кім Чен Им заявив, що випробування водневої бомби в його країні є "мірою самозахисту" КНДР у відповідь на загрозу атомної війни з боку США. За його словами, такі випробування є "законним правом суверенної держави і правомірною дією, яку ніхто не має право критикувати".

Через кілька днів керівник північнокорейської держави пригрозив підірвати більш потужну водневу бомбу. За його словами, це розширить і збільшить ядерний потенціал КНДР.

Також Кім Чен Им особисто нагородив розробників водневої бомби.

Залиште свій коментар

Вибір редакції