Розвідка США заявила, що у Каддафі закінчується іжа і пальне

ЦРУ поширила інформацію, що у Муаммара Каддафі підходять до кінця гроші, продовольство і пальне. Деякі експерти вважають, що ці повідомлення далекі від реальності.

Спецслужби США 13 липня поширили інформацію про катастрофічний стан справ в армії лівійського лідера Муаммара Каддафі.

Так, за даними американської розвідки, в уряду Каддафі закінчується продовольство, боєприпаси, гроші, пальне для військ і населення.

Як запевняють представники ЦРУ, опозиція за останній тиждень змогла захопити найважливіші комунікаційні об'єкти, а також перерізати нафтогін біля міста Ез-Завія, що постачає паливо до столиці Тріполі.

Перебої з постачаннями бензину і солярки в Тріполі можуть початися ще до кінця місяця, розраховують американські розвідники.

У ЦРУ також впевнені, що Каддафі також зіткнувся з проблемою браку готівкових грошей, необхідних для виплат військовослужбовцям та чиновникам. Офіційні особи США пов'язують це з тим, що Туреччина минулого тижня заморозила рахунки на сотні мільйонів доларів, які належали лівійському уряду.

Враховуючи вищеназване, аналітики ЦРУ вважають, що повстанцям ось-ось вдасться вийти з патової ситуації, що склалася у тримісячному протистоянні прихильників і супротивників Каддафі.

Утім, на думку низки експертів, подібні "новини", поширені ЦРУ, в більшості випадків не мають нічого спільного з реальністю, а головна мета цих повідомлень - переконати громадськість в тому, що операція проходить успішно, в рамках поставлених завдань.

У той же час напередодні представники Каддафі заявили про загрозу голоду в разі продовження операції НАТО в Лівії.

Читайте також:

Після падіння режиму Каддафі НАТО віддасть Лівію ООН

Каддафі готовий перенести військові дії в Європу

Засекреченого агента ЦРУ, який знайшов бен Ладена, видала краватка

НАТО запевняє, що лівійці дякують за удари по Каддафі і пишуть "Thank you"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: