Розвідслужбу США вперше в історії очолить жінка

Національне агентство геопросторової розвідки вперше очолить жінка. Летиція Лонг стане взагалі першою жінкою на посаді керівника установи, що входить в розвідувальне співтовариство США.

Директором Національного агентства геопросторової розвідки США (National Geospatial-Intelligence Agency, NGA) вперше призначена жінка.

Летиція Лонг, яка на даний час є заступником голови розвідувального управління Міноборони США, стане не лише першою жінкою, яка очолила NGA, а й взагалі першою жінкою на посаді керівника установи, що входить в розвідувальне співтовариство США.

Міністр оборони Роберт Гейтс, який оголосив про призначення Лонг, зазначив, що вона вступить на посаду влітку. Віце-адмірал Роберт Марретт, котрий займає цю посаду зараз, у найближчі місяці займеться передачею справ своїй наступниці.

Директор національної розвідки США Денніс Блер охарактеризував призначення Летиції Лонг як історичне. За його словами, вона володіє сильними лідерськими якостями і чудово розбирається в розвідці.

У заяві Блера, що є доступним NGA, говориться, що Лонг знаходиться на держслужбі вже 32 роки, з них більше 20 вона працює в розвідці.

Причини відставки Роберта Марретта не називаються. Він очолював NGA з 2006 року.

Національне агентство геопросторової розвідки США займається аналізом супутникових фотографій і даних аерофотознімання. NGA займається в основному космічною розвідкою зарубіжних територій, проте після терактів 11 вересня 2001 року діяльність розвідників з цього підрозділу частково поширилася і на США.

Читайте також:

Євросоюз створює власну розвідку

Поліція ОАЕ: Інтерпол має заарештувати главу ізраїльської розвідки

ФСБ звинуватили у викраденні українського розвідника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: