Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РПЦ буде виготовляти вино поруч із резиденцією патріарха Кирила

Виноробні угіддя займають 70 га землі.

Російська православна церква в особі дочірнього підприємства "Мезыбь" буде виробляти виноградне вино.

Про це повідомляє РБК.

"Мезыбь" почала виноробний проект в селі Дивноморському Краснодарського краю. Зараз підприємство будує виноробню, а перше вино буде у 2017 році.

Виноробні угіддя РПЦ розташовані на 70 га поруч з так званою літньою резиденцією патріарха Кирила. Сільськогосподарські землі церква отримала в 2009-2014 роки від приватних юридичних та фізичних осіб.

Джерело в компанії розповіло виданню, що зараз вже дають врожай "пробні" виноградники, висаджені в 2012 році.

"Мезыбь" розмістила в Інтернеті оголошення про пошук працівників для "прополки, підв'язки, уламки, обрізки, поливання винограду, збору врожаю". Але коли кореспондент РБК зателефонував за вказаним номером, всі вакансії вже були закриті.

Коли кореспондент під виглядом покупця подзвонив в "Мезыбь", генеральний директор підприємства Світлана Дмитрієва сказала, що поки вино не можна купити. У відповідь на запит РБК про коментарі вона відповіла: "Ми поки не афішуємо цей проект".

Експерти оцінюють виноробні угіддя РПЦ як підприємство середнього розміру, що при гарному врожаї може виробляти понад півмільйона пляшок вина. Поки невідомо, чи буде РПЦ використовувати вино тільки для церковних потреб, або ж воно буде продаватися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції