Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РПЦ пророкує Україні "масову еміграцію" після пропозиції Порошенка УПЦ МП повертатися до Росії

В Росії називають слова президента України "дискримінацією за релігійною ознакою".

У Російській православній церкві заявили, що слова президента України Петра Порошенка є дискримінацією за релігійною ознакою і спричинять "масову еміграцію".

Про це повідомили представники РПЦ агентству "ТАСС".

Порошенко під час виступу у середу, 7 листопада, заявив, що РПЦ, як і російській армії, немає чого робити в Україні.

"Коли пан Порошенко каже, що Російській православній церкві нічого робити в Україні, він що має на увазі, кого? В Україні існує одна канонічна православна церква. І називається вона - Українська православна церква, її предстоятель, блаженнійший митрополит Онуфрій, її духовенство і миряни - це громадяни України. Український президент їх має на увазі, мільйони українських громадян?" - сказав голова Синодального відділу зв'язків церкви та громадськості і ЗМІ Володимир Легойда.

Одне з "джерел" агентства у РПЦ заявило, що висловлювання Порошенка дискримінують людей за релігійною ознакою. 

"Переважна більшість кліриків, єпископату і мирян мають українське громадянство, і заяву про їхнє видворення є нічим не прикритим закликом до грубої дискримінації людей за релігійною ознакою, що має отримати однозначну оцінку з боку світової спільноти. Думаю, що якщо всі громадяни України, які є прихожанами Української православної церкви, покинуть країну, послухавши заклик Порошенка, то Україна припинить своє існування, оскільки там просто не залишиться людей", - сказав співрозмовник.

У середу, 7 листопада, президент Порошенко під час виступу на Міжнародній конференції високого рівня "Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед" порівняв РПЦ зі Збройними силами Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції