РПЦ розкрила таємницю "палацу патріарха" на півдні Росії

У РПЦ підтвердили факт будівництва на чорноморському узбережжі багатофункціонального духовного центру.

Російська православна церква (РПЦ) офіційно підтвердила факт будівництва Духовного центру РПЦ на півдні Росії, який у пресі охрестили "палацом патріарха".

Церква спростувала інформацію про те, що цей об'єкт є резиденцією патріарха Кирила. Як заявив голова Синодального інформаційного відділу РПЦ Володимир Легойда, будівництво ведеться на гроші Московської патріархії без залучення державних коштів. У РПЦ також підкреслили, що центр не перекриє доступ громадян до чорноморського узбережжя.

Мова йде про узбережжя в районі селища Прасковєєвка Краснодарського краю.

Цікаво, що, за даними преси, ще один шикарний маєток у цьому краї будується для Володимира Путіна. Нещодавно в Інтернет виклали фото "палацу Путіна" на березі Чорного моря, будівництво якого почалося в 2005 році і коштуватиме, з чуток, близько мільярда доларів.

За аналогією будівництво РПЦ назвали "палацом патріарха". Однак у РПЦ підкреслили, що називати будівлю палацом чи дачею – неправильно.

"Ми говоримо про будівництво центру на півдні Росії. Перша функція - церковне управління. Проведення засідань священного синоду. Мають бути приміщення для проведення засідань, на території центру мають бути приміщення, в яких зможуть розміщуватися члени синоду і зможуть розміщуватися адміністративно-управлінські служби московської патріархії. Також передбачається, що в цьому центрі будуть обладнані робочі кабінети, конференц-зали, приміщення для прес-служби. Одним словом, все те, що допоможе повноцінно функціонувати церковно-адміністративного центру", - пояснив Легойда.

Також, за його словами, у центрі буде вестися робота з дітьми, молоддю, відбуватимуться зустрічі з громадськістю. Крім того, там буде побудований храм, тобто будуть йти богослужіння.

"Жодної сенсації тут немає. Сьогодні у церкві є можливість будувати храми та будувати духовні центри. І це чудово", - вважає Легойда.

Читайте також:

В Інтернеті виклали фото "палацу Путіна" за мільярд доларів

РПЦ спростувала чутки про будівництво дачі для патріарха Кирила

Філарет: патріарх Кирило хоче стати українцем і переїхати до Києва

Волочкова розкритикувала церкву за телефони зі стразами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: