РПЦ спростувала чутки про будівництво дачі для патріарха Кирила

На березі Чорного моря дійсно триває будівництво, але не дачі Московського патріарха Кирила, як вважають місцеві екологи, а духовного центру Російської православної церкви.

Дача Патріарха_7
ewnc.info
Будівництво "Дачі Патріарха"
У Російській православній церкві спростували повідомлення ряду ЗМІ про зведення під Геленджиком дачі Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

"З 2005 року під Геленджиком ведеться будівництво церковно-адміністративного духовного центру Російської православної церкви на півдні Росії, разом з наявними центрами в Москві та Петербурзі", - йдеться у заяві Інформаційного відділу Московського патріархату.

На території духовного центру розмістяться зал для засідань Священного Синоду, приміщення для перебування членів Синоду, адміністративних та управлінських служб Московського патріархату.

Поряд з функцією церковного управління, на центр також будуть покладені представницькі функції: прийом предстоятелів і делегацій інших помісних Церков, проведення офіційних зустрічей. Ще одне завдання майбутнього центру - просвітницька робота з дітьми та молоддю, проведення зустрічей з громадськістю та творчою інтелігенцією. При центрі також буде відкрито православний храм.

"У процесі спорудження будівлі були дотримані вимоги всіх служб, включаючи природоохоронні. Ніякої масової вирубки дерев не проводилося. Це підтверджується, зокрема, актом огляду території Федеральною службою з нагляду у сфері природокористування від 6 грудня 2010 року", - підкреслюється в заяві.

Крім того, проект благоустрою території центру передбачає посадку декількох сотень дерев. При цьому територія центру "не перекриває і не може перекривати вільний доступ до морського узбережжя, оскільки центр знаходиться на висоті 60 метрів над рівнем моря", -відзначили у Московському патріархаті.

Будівництво церковно-адміністративного духовного центру ведеться виключно за рахунок коштів патріархату.

Нагадаємо, питання про законність будівництва об'єкта під умовною назвою "Дача Патріарха" на території державного лісового фонду підняли екологи.

Активісти "Екологічної варти" по Північному Кавказу потрапили  туди випадково, коли відстежували вирубки місцевих унікальних лісосмуг.

По словам екологів району нанесена велика шкода. "Те, що ми побачили, просто шокувало нас. Це велика територія, приблизно в 10 гектарів, де незаконно знищено дерева. Це кримінальний злочин, за який треба карати", - заявив один із дослідників.

Читайте також:

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: