РПЦ відправить до війська 400 священиків

Підготовка кліриків РПЦ до специфічного служіння у військових частинах буде здійснюватися за тримісячної програми на базі спеціальних навчальних центрів.

Близько 400 священнослужителів виділить Російська православна церква для служіння в російських військах на штатній основі. Про це у вівторок оголосив патріарх Московський і всієї Русі Кирило під час Архієрейської наради в Москві.

Патріарх попередив, що, з огляду на нерівномірну чисельність духовенства в єпархіях та їх концентрованість в європейській частині Росії, комусь із священнослужителів буде потрібно переїхати до нових місць служіння.

У майбутньому, повідомив Кирило, підготовка кліриків РПЦ до специфічного служіння у військових частинах буде здійснюватися за тримісячної програми на базі спеціальних навчальних центрів. "До цього часу в число священиків, що направляються для опіки військовослужбовців, які повинні увійти як клірики, які мають досвід служіння в Збройних силах, так і молоді священнослужителі, які мають богословську освіту, придатні для служби в похідних умовах", - пояснив він.

Патріарх закликав учасників Архієрейської наради "з усією серйозністю поставитися до чудової можливості, яка відкрилася для Церкви ".

Нагадаємо, військові священики повинні з'явитися в російських військах вже з 1 лютого 2010 року. Як повідомлялося, їх посади будуть називатися "помічник командира з роботи з віруючими військовослужбовцями", а заробітна плата складе близько 25 тисяч рублів. Передбачається, що до кінця 2010 року священики приступлять до роботи у всіх армійських підрозділах.

Читайте також:

Папа Римський розкритикував британський законопроект про рівноправність

Московський патріарх помолився за вибори президента України

Мєдвєдєв отримав премію "за зміцнення єдності православних народів"

Російська церква порадила майбутньому президенту України не лізти в чужі справи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: