Рух потягів під Ла-Маншем призупинено на кілька днів

Через негоду в Європі виникли проблеми з рухом потягів під Ла-Маншем. Скасовано пасажирські перевезення на найближчі кілька днів.

Компанія Eurostar другий день поспіль скасовує всі пасажирські поїзди, що йдуть по тунелю під протокою Ла-Манш.

Як повідомляється на сайті компанії, в понеділок 21 грудня 2009 потяги не їздитимуть, тому що на півночі Франції очікуються снігопади. Про те, чи відновиться рух у вівторок, стане відомо до вечора понеділка.

Тим часом компанія з'ясувала причини декількох аварій, що відбулися в п'ятницю. Як і передбачалось, несправності відбулися через те, що поїзд не був готовий до експлуатації в зимових умовах. У Eurostar відзначили, що всі поїзди щорічно проходять техобслуговування з урахуванням холодної погоди, проте вжитих заходів виявилось недостатньо.

Удосконалення на захист поїздів від снігу вже внесені, і в понеділок вони будуть випробувані в реальних умовах, наголошується в повідомленні Eurostar. Компанія щиро шкодує про рішення скасувати рух потягів ще на день, однак для відновлення руху їй необхідно переконатися в його безпеці.

Пасажирам, які вирішили відмовитися від поїздки, обіцяють виплатити повну вартість квитків, а тим, хто другий день не може повернутися додому, відшкодують витрати на таксі і готелі. Eurostar також рекомендує мандрівникам обмінювати квитки на більш пізні дати.

Нагадаємо, в неділю потяги скасували через низьку температуру повітря, а в суботу рух був ускладнений після того, як напередодні три потяги з Парижа до Лондона на кілька годин застрягли в тунелі.
 

Читайте також:

У тунелі під Ла-Маншем через мороз заблоковані дві тисячі пасажирів

На Донбасі через снігопади оголошено надзвичайну ситуацію

Негода знеструмила 158 населених пунктів на півдні та сході України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: