Рух за амністію ув'язнених ЕТА не здається

В Іспанії при розгоні демонстрації на підтримку ув'язнених прихильників ЕТА поранено семеро людей.

На півночі Іспанії в місті Сан-Себастьян у неділю при розгоні демонстрації на підтримку ув'язнених прихильників ЕТА поранено щонайменше семеро людей, повідомив РІА Новости представник баскської регіональної поліції "Ерчайнча".

"Незважаючи на заборону, накладену на проведення демонстрації, прихильники Руху за амністію ув'язнених ЕТА зібралися в центрі міста й відмовилися розійтися, що змусило поліцію, приблизно 200 співробітників, застосувати силу," - заявив представник "Ерчайнчі".

За його словами, в результаті зіткнення поранення одержали два маніфестанти і п'ять співробітників поліції. Усі вони доставлені в лікарні Сан-Себастьяна.

"Дев'ять учасників демонстрації, зокрема лідер Руху за амністію Хуан Марія Олано, затримані, проте, безлади в історичному центрі міста не припиняються: маніфестанти кидають каміння і пляшки в поліцію, будують барикади," - сказав співрозмовник агентства.

Він додав, що маніфестація була заборонена регіональним урядом з міркувань безпеки, оскільки вона співпадає з традиційним святом водного спорту в Сан-Себастьяні.

Вважається, що в даний час у в'язницях Іспанії відбуває покарання більше 500 чоловік, осуджених за членство в сепаратистському угрупуванні ЕТА. Маніфестації на їх підтримку регулярно організовуються різними баскськими лівими організаціями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: