Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рука Держдепу. У Кремлі відреагували на "офшорне" розслідування щодо Путіна

Докладно прокоментував публікацію прес-секретар російського президента.

Прес-секретар російського президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков упевнений, що опубліковане журналістське розслідування про офшорні компанії світових лідерів було створене, в основному, для російської публіки.

"Безумовно створено інформаційний продукт, який просувають на нашу внутрішньополітичну сцену. Продукт цей звернений на внутрішню аудиторію. Хоча Путін ніколи не фігурував фактологічно і згадуються інші країни та інші лідери, але для нас очевидно, що основною метою таких вкидань був і є наш президент в контексті парламентських виборів і в довгостроковій перспективі президентських виборів, а також в цілому політична стабільність в нашій країні. Очевидно, що жало атаки спрямоване проти нашої країни і проти особисто президента Путіна", - говорить Пєсков, цитує РБК.

Офіційний речник Кремля підкреслює, що розслідування не стосується Путіна особисто, а тільки "людей з близького оточення", але доводи журналістів Пєсков вважає непереконливими. Також він не вважає осіб, що опублікували розслідування, журналістами.

"Ми добре знаємо, вже знаємо, і раніше знали, це журналістське співтовариство, так зване співтовариство. Там багато журналістів, основним видом діяльності яких журналістика не є. Багато представників є колишніми співробітниками Держдепу, ЦРУ та інших спецслужб. Знаємо, хто фінансує цю організацію. Це говорить інформація з точки зору ангажованості та методики цих товаришів", — заявив прес-секретар російського президента.

Нагадаємо, в матеріалах Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів (ICIJ) говориться, що комерційний банк "Росія" використовувався в потенційній схемі з відмиванням коштів, до якої міг бути притягнутий ряд близьких знайомих президента РФ Володимира Путіна. Загалом схема свідчить про виведення близько 2 млрд доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції