Румунські села затопило через танення снігу

Через різке потепління на вулицях Румунії утворилися справжні річки з води і криги. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

На вулицях румунських міст ще вчора лежали замети, а сьогодні по ним потекли справжні річки. У всьому винне різке потепління і стрімке танення снігу.

Щоб не допустити утворення заторів, на річках динамітом підривають кригу.  Уникнути підтоплення сотень будинків і фермерських господарств все ж не вдалося. Місцеві жителі вимушені відрами вичерпувати воду з власних помешкань і рятувати своє майно і домашніх тварин.
 
Нагадаємо, що в підйом річок також стався і в Львівській області в ніч на 23 січня через затор льоду. В результаті в місті Турка і двох населених пунктах Турковського району підтоплено 79 житлових будинків і 14 підвальних приміщень, а також 200 м автодороги Львів-Ужгород.

Також спостерігаються значні льодові затори на Закарпатті. Вода з річок виходить з берегів. У свою чергу в Тернопільській області відселенню з територій, які потенційно можуть бути подтоплени, підлягають 1821 осіб.


Читайте також:

На Львівщині піднялись ріки: 84 людини відселені
В 2009 році на Україну чекають зсуви ґрунту та паводки
Закарпаттю знову загрожує повінь


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: