"Русофобська налаштованість": Лавров пояснив Тіллерсону рішення РФ відповісти на нові санкції США

У Москві сподівалися, що Штати не підуть "по шляху конфронтації".

Держсекретар США Рекс Тіллерсон хотів дізнатися подробиці заходів, якими Москва хоче відповісти на нові антиросійські санкції Вашингтону.

За словами МЗС Росії Сергія Ларова таке роз'яснення Тіллерсону дали, пише Інтерфакс.

"З Рексом Тіллерсона була тривала зустріч, його цікавили, насамперед, з цього він почав, подробиці тих рішень, які були вимушено прийняті нами у відповідь на прийнятий закон з антиросійськими санкціями в Конгресі Сполучених Штатів Америки. Ми ці роз'яснення дали", - сказав він.

У Москві сподівалися, що Штати не підуть "по шляху конфронтації".

"Власне кажучи, це було зроблено на основі інтерв'ю Володимира Володимировича Путіна каналу "Росія ". Там все детально було сказано, пояснені причини тих рішень, які ми прийняли після тривалих очікувань, що Сполучені Штати все-таки не підуть по шляху конфронтації", - додав Лавров.

Він також заявив, що "русофобська налаштованість членів Конгресу перешкодила цьому збутися". 

Нагадаємо, Росія відповіла на черговий пакет антиросійських обмежувальних заходів США і зажадала скоротити кількість американських дипломатів, які перебувають на російській території. Про це повідомляє МЗС РФ. У тексті йдеться, що США "зарозуміло ігнорують позиції і інтереси інших держав" і проводять антиросійські акції нібито під абсолютно надуманим приводом.

ВідеоУ Кремлі відреагували на закон про посилення санкцій проти Росії

У МЗС додали, що через "русофобію  і курс на відкриту конфронтацію"  вирішили запропонувати США до 1 вересня 2017 року скоротити кількість персоналу в американських дипломатичних і консульських установах в Російській Федерації до 455 осіб.

Пізніше міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров обговорив з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном запровадження Росією антиамериканських санкцій. Лавров підкреслив, що рішення зрівняти кількість співробітників американських і російських дипломатичних представництв, а також закрити доступ на два об'єкти посольства США "викликано цілою серією ворожих кроків Вашингтона".

ВідеоТрамп таки підписав закон про посилення санкцій проти РФ

Залиште свій коментар