Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Місцева влада каже, дивом вдалось уникнути жертв руйнувань.

Італія переживає новий землетрус - три сильні поштовхи за неповну добу та ще три сотні магнітудою більше 3 балів. Поштовх силою 4,9 балів стався близько 11:30 ранку, передає кореспондент ТСН.

Епіцентр землетрусу припав на центральні райони країни, напередодні у місті Уссіта зафіксували струс у 5,9 бала за шкалою Ріхтера, інші були меншими: 5,4 та 4,6 бала. Мер міста назвав ситуацію апокаліптичною. Багато містечок у Лаціо та Умбрії постраждали.

Працівники цивільної оборони надають людям першу допомогу та підбивають збитки. Даних про загиблих немає, один чоловік помер від серцевого нападу від шоку.

Цієї ночі у провінції Марке евакуювали три лікарні та в'язницю, люди у паніці вибігали з домів, тисячі спали в автомобілях чи тимчасових таборах, які встановили рятувальники. Обірвано лінії електропередач та зв'язку, ситуацію ускладнюють і погодні умови: майже добу йдуть дощі. Місцеві школи закрито. Підземні поштовхи відчували й у Римі, Неаполі та Перуджі.

Голова МНС Фабриціо Курчіо каже, що "йдеться про новий землетрус, а не про відголоски трагедії двомісячної давнини. Єдина різниця у тому, що вдалося уникнути жертв".

Руйнівний землетрус у центрі країни стався два місяці тому, 24 серпня у регіоні Ріеті. Від поштовхів силою у 6 балів і більше загинули три сотні людей, тисячі лишилися безхатченками.

Кореспондент ТСН Катерина Нестеренко

Відео Мешканців центральної Італії уночі налякала серія землетрусів

Залиште свій коментар

Вибір редакції