Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Внаслідок потужного землетрусу загинув 15-річний підліток, поранені десятки людей.

У неділю, 22 березня, Хорватію сколихнув сильний руйнівний землетрус.

Associated Press публікує фото зі столиці країни – міста Загреб, яке сильно постраждало від стихії.

У Загребі землетрус спричинив пошкодження одного зі шпилів головного кафедрального собору Хорватії. Зокрема, впала частина верхівки його південної вежі. Собор був відновлений після його повалення в результаті землетрусу 1880 року.

Також стихія наробила немало шкоди будівлям та автотранспорту, а люди в паніці повибігали у ковдрах на вулицю. В деяких районах міста не було електрики та води. Під час потужних поштовхів з дахів будинків летіла черепиця, уламки стін та бетонних плит падали на припарковані автівки.

Раніше повідомлялося, що за даними європейського сейсмологічного агентства EMSC, магнітуда землетрусу склала 5,3 і зачепила велику територію на північ від Загреба. Епіцентр знаходився в 7 кілометрах від столиці країни на глибині 10 кілометрів. Відчули поштовхи і в інших країнах: Боснії і Герцеговині, Хорватії, Угорщині, Словенії  та Австрії.

Відео Внаслідок землетрусу на ірансько-турецькому кордоні загинуло щонайменше 9 людей

Землетрус на ірансько-турецькому кордоні. Загинуло дев’ятеро людей, серед яких троє дітей. Ще 75 постраждалих, стан кількох – критичний. Зруйновано близько тисячі будинків. Пошуки людей під завалами тривають. Епіцентр землетрусу розташовувався на іранській території, утім жертв та руйнувань найбільше на турецькій.

Внаслідок землетрусу на ірансько-турецькому кордоні загинуло щонайменше 9 людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції