Руйнування від жахливого землетрусу в Індонезії потрапили на відео з супутника

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На кадрах з супутника видно, як два житлових квартали — Балароа і Петобо — змиваються грязьовими потоками, викликаними землетрусом.

Голова зв'язків з громадськістю Національної ради по боротьбі зі стихійними лихами Індонезії Сутопо Пурво Нугрохо опублікував у своєму Instagram відео, на якому відображено момент руйнування двох районів індонезійського міста Палу в результаті землетрусу.

На кадрах з супутника видно, як два житлових квартали — Балароа і Петобо — змиваються грязьовими потоками, викликаними землетрусом.

За інформацією РИА Новости, нині рятувальникам вдалося витягти з-під завалів тіла 1763 загиблих. Близько п'яти тисяч осіб вважаються зниклими без вести. Найбільш постраждалі райони Палу оголосили масовими похованнями, бо є побоювання, що почнеться епідемія хвороб, у тому числі і через релігійну причину.

землетрус в Індонезії, Палу, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, що потужний землетрус в Індонезії спровокувало цунамі. Величезні хвилі здіймалися за лічені хвилини. Іноді їх висота сягала шести метрів. Стихія щосили била по набережній міста Палу. Вода змітала все: житлові будинки, мечеть, магазини, машини. Раніше повідомляли про 1 648 загиблих.

Відреагувала на події в Індонезии також українська влада. Так, президент Петро Порошенко звернувся до Кабінету міністрів України щодо негайної організації надання гуманітарної допомоги.

Фотогалерея Сотні трупів, нестерпний сморід і відсутність їжі. Індонезія оговтується від другого потужного землетрусу (25 фото)

ВідеоНа індонезійському острові Сулавесі шостий день триває рятувальна операція

Гуманітарна криза на Сулавесі. На індонезійському острові, що пережив потужний землетрус і цунамі, вже шостий день триває рятувальна операція. Під уламками шукають щонайменше сотню людей - цих людей офіційно вважають зниклими безвісти. Куди не ризикують йти рятувальники - пролізають місцеві, бо ще сподіваються знайти у зруйнованих будинках своїх рідних.

На індонезійському острові Сулавесі шостий день триває рятувальна операція

Залиште свій коментар

Вибір редакції