Ryanair скасував 150 рейсів через страйк пілотів та бортпровідників у Німеччині

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В авіакомпанії вже натякнули на можливе скорочення кількості літаків та робочих місць у країні.

Через страйк, оголошений пілотами та бортпровідниками Ryanair у Німеччині, ірландському лоукостеру довелося скасувати 150 рейсів, запланованих на 12 вересня. 

Як йдеться у заяві Ryanair від вівторка, 11 вересня, такий раптово оголошений страйк завдає шкоди діяльності авіакомпанії у ФРН та "може призвести до скорочення кількості літаків та робочих місць на німецькому ринку взимку", інформує агентство Reuters.

Речник компанії заявив, що подібні страйки не мають виправдання після того, як авіаперевізник пішов назустріч своїм працівникам, погодившись зокрема підвищити оплату праці.

Спочатку у компанії запевнили, що намагатимуться обійтись без скасування рейсів у середу, попри оголошений страйк. Проте згодом у вівторок Ryanair оголосив про скасування 150 з 400 рейсів з та до аеропортів Німеччини у цей день. Як повідомив представник компанії, пасажирів, яких зачепить скасування, поінформують, й ті зможуть перебронювати квитки на інші рейси.

У Німеччині у компанії Ryanair працевлаштовано близько 400 пілотів та 1000 бортпровідників. Згідно з інформацією профспілки Vereinigung Cockpit, більшість з них братимуть участь у страйку в середу. Страйкарі вимагають від Ryanair підвищення оплати праці. Бортпровідники авіакомпанії, які працюють на повну ставку, отримують від 800 до 1200 євро щомісяця до сплати податків. З усіма доплатами та надбавками ця сума становить близько 1800 євро, а старший бортпровідник отримує близько 2700 євро на місяць.

ВідеоПілоти Ryanair оголосили масові страйки у Німеччині, Бельгії, Ірландії та Швеції

Сотні скасованих рейсів та тисячі застряглих в аеропортах пасажирів. Пілоти ірландської авіакомпанії Ryanair, яка цієї осені планує вийти на український ринок, оголосили масові страйки. На роботу вони не вийдуть у Німеччині, Бельгії, Ірландії та Швеції. Працівники вимагають вищої зарплатні та покращення умов праці. Лоукостер вже анулював 15 відсотків усіх запланованих на сьогодні вильотів. Лише у Німеччині у небо не здіймуться 250 літаків. Керівництво компанії йти на поступки пілотам відмовляється.

Пілоти Ryanair оголосили масові страйки у Німеччині, Бельгії, Ірландії та Швеції

Залиште свій коментар

Вибір редакції