Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рятувальна операція припинена: глава МНС РФ підтвердив загибель всіх людей на борту Ан-148

Рятувальна операція припинена: глава МНС РФ підтвердив загибель всіх людей на борту Ан-148

Рятувальна операція перейшла в стадію пошукової.

Всі люди, які знаходилися на борту літака, що розбився в Підмосков'ї літака Ан-148, загинули, тому рятувальна операція перейшла в стадію пошукової.

Про це повідомив журналістам на місці краху лайнера глава МНС Росії Володимир Пучков, - пише Інтерфакс.

"Рятувальні роботи завершені. Ми констатуємо, що 71 особа, яка перебував на борту, загинули. Щирі співчуття рідним і близьким", - сказав він.

"Усі роботи ведуться в цілодобовому режимі. Тут, у зоні НС, ми плануємо здійснювати основний етап пошукових робіт протягом семи діб, тому що є дуже велика площа розкиду уламків, важкий сніг і рельєф місцевості", - підкреслив Пучків.

"Ведеться робота з пошуку фрагментів тіл, організації їх ідентифікації, а також надання допомоги Слідчому комітету з виконання всіх процесуальних дій для виявлення причин катастрофи", - сказав глава МНС Росії.

Відео У Росії розбився пасажирський літак, загинула 71 людина

Рейс "Саратівських авіаліній" прямував з московського Домодєдова до Орська. Лайнер вилетів, набрав висоту, і буквально за 7 хвилин після зльоту пропав з радарів. Одна з версій – "АН-148" зіштовхнувся в небі з гвинтокрилом Пошти Росії. Щоправда, у відомстві від участі в авіатрощі вже відхрестилися.

У Росії розбився пасажирський літак, загинула 71 людина

Нагадаємо, недалеко від Москви розбився літак Ан-148 з 65 пасажирами на борту. Поряд з місцем падіння знайдені уламки іншого повітряного судна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції