Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рятувальна операція в Таїланді призупинена: із печери витягли вже вісьмох дітей

Стан бранців негоди задовільний, рятувальники радіють успішному порятунку.

Чотирьох хлопців протягом понеділка вдалося витягти з печери рятувальникам у Таїланді додатково до перших чотирьох, урятованих у неділю. Всіх звільнених із природного полону в підземеллі дітей відправили на огляд до медиків.

У печері станом на цю мить залишаються четверо дітей і їх дорослий тренер із футболу. Настрій серед добровольців у центрі підтримки піднесений – напруга попередніх днів зменшилася, на обличчях людей багато посмішок. За словами перекладача Шлімі Аруша, прогнози щодо подальших етапів рятувальної операції в її учасників оптимістичні, а стан врятований дітей побоювань не викликає.

ВідеоРятувальна операція у Таїланді: з печери визволили восьму дитину

Вже восьмеро врятованих: увесь світ стежить за рятувальною операцією у Таїланді. Там із затопленої печери визволяють дитячу футбольну команду - 12 хлопчиків та їхнього тренера. У команді рятувальників фахівці та волонтери з усього світу. 

Рятувальна операція у Таїланді: з печери визволили восьму дитину

Чотири хлопці, які були евакуйовані з печери на півдні Тайланду в понеділок, були загалом у кращому стані, ніж ті, кого врятували в неділю. Керівник місій порятунку Наронгсак Осоттанакорн заявив, що місія потребує не менше 20 годин для підготовки наступного етапу операції, однак ці часові межі можуть бути змінені в залежності від стану погоди та рівня води в печерах.

Активна фаза порятунку дітей в понеділок тривала менше п’яти годин – вона виявилася швидшою, ніж очікувалося, бо склалися сприятливі умови. Всі рятувальники та водолази відпочивають до вівторка, а чиновники вже розробляють детальний план наступних дій із визволення решти заблокованих у печері людей.

печера, Таїланд, застрягли діти, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції