Рятувальники в Новій Зеландії втратили надію знайти під завалами живих людей

Дві доби рятувальники продовжують шукати тих, хто вижив, але ніяких ознак життя під уламками зруйнованих будівель протягом останніх 24 годин не було виявлено.

Кількість жертв землетрусу в Новій Зеландії, згідно з останніми даними, досягла 102 особи. 228 осіб вважаються зниклими безвісти. Найсильніше за останні 80 років стихійне лихо в країні сталося в другому за величиною новозеландському місті Крайстчерч 22 лютого.

Дві доби після землетрусу рятувальники продовжують пошук тих, хто вижив, але ніяких ознак життя під уламками зруйнованих будівель протягом останніх 24 годин не було виявлено.

Як заявив офіцер місцевої поліції Рассел Гібсон: "Ми сподіваємося знайти живих, але з плином часу надії залишається все менше".

У той же час, за словами прем'єр-міністра країни Джона Кі, продовження пошуків виправдано тим, що у випадках подібних катастроф, живих знаходили під завалами багато днів або навіть тижнів після землетрусу.

У зв'язку з лихом, в країні вперше в історії її існування було оголошено надзвичайний стан. У постраждалих районах Крайстчерча, де вже були зафіксовані випадки грабежів спорожнілих будинків, посилені наряди поліції. До завдань поліцейських входить також жорсткий контроль дотримання комендантської години.

Позначилось стихійне лихо і на нестійкій економіці Нової Зеландії, яка і без того з труднощами вибиралася з кризи. За прогнозами аналітиків збиток, нанесений землетрусом у другому за величиною новозеландському місті, оцінюється в 6,3 мільярда євро.

Читайте також:

В епіцентрі землетрусу в Новій Зеландії опинився українець

Наслідки землетрусу у Новій Зеландії: людям ампутують кінцівки, економіка розвалена

Землетрус у Новій Зеландії викликав хаос і сходження льодовика

ВідеоРятувальники в Новій Зеландії втратили надію знайти під завалами живих людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: