Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Довгоочікуване визволення: рятувальники вже витягли чотирьох дітей із затопленої тайської печери

Операцію з евакуювання дітей планують завершити за кілька днів.

Сьогодні, 8 липня, чотирьох хлопчиків вже врятували із пастки у печері в Таїланді.

Про це повідомляє AP.

Як зазначає BBC, спочатку з печери вирішили визволити найслабкіших дітей. За ними прибула карета швидкої допомоги. Повідомляється також, що операція пройшла навіть швидше, ніж очікувалось, оскільки рівень води у печерах знизився.

Сьогодні у Таїланді рятувальники розпочали місію з евакуації 12 хлопчиків та їхнього футбольного тренера з затопленої печери, де вони перебувають вже близько двох тижнів. Увесь неосновний персонал залишив місця біля входа, зараз там перебувають лише дайвери, медики та сили безпеки.

ВідеоТайські підлітки, які 15-й день живуть у печері, передали батькам зворушливі листи

Просять не задавати багато домашніх завдань та приготувати смажену курку. Гравці дитячої футбольної команди, яка вже третій тиждень живе у тайській печері, вперше написали листи батькам та вчителям. Усі - у доброму гуморі. Хоча в самій печері з кожним днем стає небезпечніше.

Тайські підлітки, які 15-й день живуть у печері, передали батькам зворушливі листи

Нагадаємо, 2 липня у тайській печері після 9 днів пошуку знайшли живою дитячу футбольну команду. Дванадцятеро підлітків, найстаршому з яких 16, та їхній 25-річний тренер загубилися в суботу, 23 червня. Хлопці пішли на прогулянку серед скель у місті Чіанг Рай. Мандрівку дітей перервала злива, припускають - саме негода та вода, що залила печеру, завадили їм вчасно вийти на світло. Підлітків розшукували вздовж всієї 8-кілометрової пастки.

У визволенні дітей брали участь і українські спеціалісти. Вони розповіли, як вчили військових тонкощів дайвінгу та про найважче у місії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції