Рязанські чутки: на місці пожежі, яку загасив Путін, виросли квіти

Рязанські ЗМІ повідомили про "диво" на місці лісової пожежі, яку загасив особисто Володимир Путін: там нібито розпустилися квіти і зазеленіли дерева.

В Інтернеті розтиражували повідомлення про "рязанське диво": набито на місці лісової пожежі в Рязанській області, яку з літака загасив особисто прем'єр РФ Володимир Путін, зазеленіли дерева і розпустилися квіти.

"Це не можна пояснити жодними природними чинниками - в природних умовах зелений масив не зміг би відновитися з такою швидкістю, на це потрібні десятиліття", - сказав ректор Академії лісового господарства Віктор Пустовойт, цитує сайт "Глобаліст" з посиланням на газету "Рязанські новини".

"А ще з'явилися квіти, взагалі не характерні для середини серпня, вони квітнуть навесні. Справжнє диво", - навели журналісти слова Пустовойта.

Сайт повідомив, що, за рішенням адміністрації Рязанської області, на місці загашеної Путіним пожежі буде створений тематичний парк, проте учені наполягають на оголошенні цього району заповідником.

Нагадаємо, 10 серпня під час візиту до Рязанської області Володимир Путін на протипожежному літаку Бе-200 особисто брав участь у гасінні пожеж.

Сюжет про те, як Путін бореться з вогнем, був широко розтиражований у російській пресі та на телебаченні. А от блогери засумнівалися в законності польоту Путіна на літаку МНС. Зокрема, вони звернули увагу, що він займав місце другого пілота, не маючи ліцензії на право управління повітряним судном такого типу.

Читайте також:

Блогери і ЗМІ розкритикували Путіна за політ на літаку-амфібії

Путін на вертольоті особисто загасив дві пожежі

Екологи: російська влада приховує загрозу "другого Чорнобилю"

Блогер, який розповів Путіну про "п..ць" в країні, виявився підсадною качкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: