Саакашвілі: Берлусконі не рятував мене від шибениці у 2008 році

Михайло Саакашвілі впевнений, що у 2008 році Грузія врятувалася від нападу Росії завдяки зусиллям грузинського народу.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що не згоден з італійським прем'єром Сильвіо Берлусконі, який запевняє, що врятував йому життя в серпні 2008 року.

"Подібне не вперше чую від Берлусконі... Він у Сенаті наводив аргументи своїх заслуг перед людством та Італією і, зокрема, одним з головних було моє можливе "повішення на найбільш високому дереві", - з іронією сказав Саакашвілі.

Між тим, як вважає Саакашвілі, в ті серпневі дні мова йшла не про знищення президента Грузії, а про знищення всієї Грузії.

"Тоді мова йшла не про якусь частини тіла президента і шибеницю, а про знищення Грузії. І головне було те, що грузинський народ був разом", - підкреслив президент.

"Мого друга Берлусконі також пов'язує дуже близька, майже інтимна дружба з Путіним. Якщо це він використовував на користь нам, я це тільки вітаю... Але в цілому те, що Грузія врятувалася, головну роль відіграв грузинський народ, за підтримки друзів", - запевнив Саакашвілі.

Нагадаємо, під час виступу в Сенаті напередодні Сильвіо Берлусконі заявив, що саме він "в серпні 2008 року умовив Росію не нападати на Грузію".

Берлусконі зазначив, що Саакашвілі фактично врятували від російських солдатів, які могли "повісити його на найвищому дереві".

Читайте також:

Берлусконі врятував Саакашвілі від повішення російськими солдатами

Саакашвілі: Мєдвєдєв іде, і "поганий хлопчик" Путін повертається

Путін захотів провести відпустку разом із Берлусконі

Приїхавши в ООН, Саакашвілі пішов на ТБ розкривати "безжальне ярмо" Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: