Саакашвілі більше не піде в президенти

Саакашвілі заявив, що Грузія ніколи не буде якимсь "бантустаном", де конституція і закони написані під одну конкретну людину.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі заявляє, що після свого другого президентського терміну він не буде претендувати на посаду глави держави.

"Грузія ніколи не буде якимсь "бантустаном", де конституція і закони написані під одну конкретну людину", - заявив у суботу Саакашвілі, виступаючи перед слухачами школи адміністрування в місті Кутаїсі.

При цьому він підкреслив, що для нього далеко не байдуже, хто прийде до влади в 2013 році, тому що початі при ньому реформи повинні бути завершені.

"Звичайно ж, з'явиться новий лідер, звичайно ж, у Грузії буде новий президент. Я хотів би, щоб команда нинішніх реформаторів продовжила діяльність, але я хотів би також, щоб у ці реформи розділяли й інші політичні партії, щоб їхній прихід у владу не став би трагедією для держави", - заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, президент Грузії Михайло Саакашвілі не виключив, що після закінчення в 2013 році своїх повноважень очолить уряд країни. Зазначимо, так само вчинив і Володимир Путін, коли після закінчення терміну на посту президента був призначений головою російського уряду.

Читайте також:

Саакашвілі збирається піти шляхом Путіна

Саакашвілі: Росія втрачає позиції на пострадянському просторі

Партія Саакашвілі перемогла на місцевих виборах у Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: