Саакашвілі будуватиме відносини з Росією за прикладом Сінгапуру і Китаю

Президент Грузії заявив про необхідність зробити з його країни сильну і успішну державу, яка не буде повзати на ногах до ворогів по допомогу.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі вважає, що його країна повинна будувати відносини з Росією за прикладом Сінгапуру і Китаю.

"Ми повинні стати успішною країною, щоб усім ми були потрібні, в тому числі нашим ворогам", - сказав грузинський лідер у вівторок, 15 червня, на зустрічі з парламентською більшістю в Батумі.

"Це наша модель, а не те, щоб ми повзали в ногах у наших ворогів і бігали до них за допомогою, ми повинні самі бути успішною країною. Адже Сінгапур домігся інтересу з боку Китаю успішними реформами та розвитком", - заявив Саакашвілі.

На думку президента, для цього є передумови, так як російські журналісти вже їздять до Грузії для ознайомлення з реформами в країні. "У російській та українській пресі вже пишуть про наші успіхи, і навіть я сам здивований тим, наскільки ми успішно працюємо", - сказав президент, зазначивши, що Грузія повинна будувати активні економічні відносини з Китаєм, Близьким Сходом, США, Туреччиною і Бразилією.

"Я вдячний Росії за оголошене проти нас ембарго, так як вона змусила нас відмовитися від одного ринку і диверсифікувати наші відносини", - заявив президент Грузії.

Нагадаємо, раніше Михайло Саакашвілі заявив, що нормалізація відносин між Тбілісі і Москвою можлива лише за умови модернізації Росії. Він також зазначав, що повернення Грузії до сфери впливу Москви позбавить Європу і НАТО партнера, закриє ринки регіону і доступ до центральноазійських енергоресурсів.

Читайте також:

Саакашвілі більше не піде в президенти

Саакашвілі збирається піти шляхом Путіна

Саакашвілі: Росія втрачає позиції на пострадянському просторі

Партія Саакашвілі перемогла на місцевих виборах у Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: