Саакашвілі: через ізоляцію Білорусія стане підконтрольною уряду Росії

Саакашвілі категорично проти європейської ізоляції Білорусі.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі виступив категорично проти європейської ізоляції Білорусії. Як повідомив він у Батумі на спільному брифінгу з президентом Польщі Броніславом Коморовським, твердження, що Росія демократичніша за Білорусь, - "абсурдне".

"Ми з великим інтересом спостерігаємо за ситуацією в Білорусії. Ми добре розуміємо, які проблеми існують в Білорусії, але водночас ми добре знаємо, що твердити, ніби Росія демократичніша за Білорусь - абсурд. Білорусія не здійснює окупацію сусідніх країн", - цитує його слова РБК.

На його думку, політика ізоляції Республіки Білорусь "є прямий шанс, що суверенітет Білорусі реально завершиться і буде підконтрольний сьогоднішньому урядові Росії". Таке становище Саакашвілі назвав "контрпродуктивним". "Вважаю, що діалог і відверта розмова з Білоруссю з усіх питань є необхідні", - заявив він.

Нагадаємо, що 19 грудня 2010 року на площі Незалежності в Мінську відбулися сутички представників опозиції з бійцями ОМОНу. Акція опозиції була жорстоко придушена спецназом МВС і бійцями внутрішніх військ РБ.

Після подій 19 грудня ЄС ввів низку санкцій проти офіційного Мінська. Брюссель, зокрема, вимагає звільнення політичних ув'язнених і покарання винних у застосуванні сили проти мирних демонстрантів.

Читайте також:

МЗС України засудило вирок Саннікову та ізоляцію Білорусії

Лукашенко: якщо в Білорусі стане погано – погано буде всім

Лукашенко може закрити кордони Білорусі

П'яний чиновник Лукашенка з матюками розповів про кризу в Білорусі

Лукашенко отримає 3 мільярди від Росії на подолання кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: