Саакашвілі дав зрозуміти, що не збирається йти у відставку

Президент Грузії також розсерджений через проблеми в країні, але вважає, що треба забути образи і об'єднатися. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Президент Грузії Михайло Саакашвілі дав зрозуміти, що до кінця дії своїх повноважень не піде у відставку, не дивлячись на вимоги опозиції.

Саакашвілі заявив журналістам, що за час його президентства в Грузії "в найближчі чотири роки" буде побудована перша за роки незалежності країни гідроелектростанція.

"У найближчі чотири роки, і це термін мого президентства, в Грузії буде побудована нова масштабна гідроелектростанція. Це означає, що в Грузії раз і назавжди буде вирішене питання енергетичної безпеки", - сказав Саакашвілі перед підписанням меморандуму з турецькою компанією про будівництво ГЕС.

Таким чином президент підтвердив, що не збирається йти у відставку, як того вимагає опозиція. Президентські повноваження Саакашвілі закінчуються у 2013 році.

Коментуючи вчорашні мітинги опозиції в Тбілісі, Саакашвілі помітив, що це демократичне право грузин - таке ж, як і у інших мешканців європейських країн.

"Політичну зрілість проявила як влада, так і громадяни. У нас стійкий розвиток демократії", - сказав президент Грузії, відзначивши, що для нього важлива думка кожного, хто виражає протест.

"Я розумію, що в країні велика бідність, яку посилила війна. Через це люди розсердилися, і я теж розсерждений через ці проблеми, але подолати це нелегко - потрібна велика праця. Для цього потрібна єдність всіх громадян і політичних сил. Необхідний діалог і велике відчуття відповідальності. Ми не раз говорили, що готові до діалогу", - додав Саакашвілі.

За його словами, головне питання, яке необхідно вирішити, - як подолати світову фінансову кризу, як гарантувати безпеку країни, як реформувати політичну і судову системи.

"Говорити ультиматуми дуже легко. Складно працювати разом. Складно забувати образи і слухати один одного. В умовах, коли в країні такі труднощі, альтернативи діалогу немає. Ми повинні розділити загальну відповідальність, щоб захистити нашу країну", - сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, грузинська опозиція 9 квітня почала масові акції протесту з вимогами відставки президента Саакашвілі та дала президенту 24 години на прийняття рішення.

О 16 годині 10 квітня закінчується термін дії ультиматуму, в другій половині дня опозиція знов збирає мітинг, щоб повідомити про свої подальші дії.

Читайте також:

У Тбілісі люди в масках побили активіста опозиції

Опозиція засвистала Бурджанадзе

Грузинська опозиція дала Саакашвілі 24 години, щоб піти у відставку

Грузинська опозиція хоче об'єднатися з Осетією та Абхазією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: