Саакашвілі: для Росії осетини - як австралійські аборигени

Михайло Саакашвілі заявив, що Росія хоче зруйнувати "природний кордон" з Грузією і натягнути замість нього "колючий дріт".

Президент Грузії Михайло Саакашвілі закликав російську владу взяти приклад з Туреччини, яка протягом багатьох століть була ворожою для Грузії державою, але наразі "є другом" грузинів.

"Сподіваюся, Росія візьме приклад з Туреччини, якщо вона бажає бути такою ж сучасною і успішною, якою є сьогодні Туреччина", - заявив Саакашвілі.

За його словами, Росія намагається прибрати природний кордон, "дарований Господом, між Росією і Грузією, Кавказький хребет" і збудувати "новий кордон з колючого дроту".

При цьому Саакашвілі закликав європейських політиків "завжди згадувати ту стіну, яку Росія їм спорудила" (вочевидь, мається на увазі Берлінська стіна, 20-та річниця руйнування якої відзначатиметься 9 листопада).

"Росію так само хвилюють осетини, як доля австралійських аборигенів. Її хвилюють тільки власні амбіції", - заявив Саакашвілі і підкреслив, що Росія, як багато інших загарбників, обов'язково залишить Грузію.

Читайте також:

Саакашвілі звинуватили за 16-ма статтями Кримінального кодексу

Росія попередила про нову війну на Кавказі

Грузія звинуватила росіян у замінуванні кордону

Саакашвілі не шкодує про напад на Південну Осетію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: