Саакашвілі готовий до діалогу з Абхазією та Південною Осетією

Президент Грузії "відкритий для діалогу" з представниками Абхазії і Південної Осетії в ході Женевських переговорів з врегулювання.

Таку заяву він зробив сьогодні в Брюсселі, передає Associated Press. У той же час президент Грузії відзначив, що серед представників республік не можуть знаходитись "люди, які брали участь в етнічних чистках, що мали місце влітку цього року".

Раніше сьогодні заступник міністра закордонних справ Грузії Григол Вашадзе повідомив, що Грузія не допустить участі в Женевських переговорах з врегулювання представників Абхазії та Південної Осетії. "Так звані представники Абхазії і Південної Осетії в жодних переговорах участі не братимуть. По-перше, грузинська делегація цього не допустить, по-друге, це не передбачено форматом", - сказав міністр.

За його словами, на переговорах у Женеві грузинська сторона має намір поставити три питання - повне виконання Росією "плану Мєдвєдєва - Саркозі", повернення на місця постійного мешкання біженців і вимушених переселенців і відновлення територіальної цілісності Грузії в рамках кордонів, визнаних міжнародним співтовариством.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: